Operator koparki kołowej, gąsiennicowej, obrotowej
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Maxxinwest Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA DO ZARAZ!!
Firma Maxxinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie Górniczej poszukuje pracownika na stanowisko: operator koparki kołowej, gąsiennicowej, obrotowej.
Praca na terenie Zagłębia i Śląska od poniedziałku do piątku oraz dwie soboty w miesiącu.
Godziny pracy : od 7:00 do 16:00
Nasze wymagania:
-chęci do pracy
-doświadczenie min. 5 lat
-lojalność
-systematyczność
-umiejętność pracy w zespole
-zaangażowanie w pracy
-mile widziane prawo jazdy kat. B
-uprawnienia na koparki jednonaczyniowe klasy pierwszej.
Zakres obowiązków:
-wykonywanie wykopów
-wyrównywanie terenu
-transportowanie urobku
-itp.
Oferujemy:
-umowę o pracę
-wynagrodzenie: 27-32 zł netto/h w zależności od umiejętności.
Mile widziani pracownicy z Ukrainy.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 574129222 lub 574513763

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370