Operator koparki
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

operator-koparki-2

Obowiązki

  • obsługa koparki na budowie nowego składowiska odpadów
  • różne prace związane z obsługą koparki, m.in.: wykopy związane z wykonywaniem drenaży i kanalizacji, skarpowanie, załadunek itp.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej – świadectwo III klasy
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na budowie jako operator koparki
  • umiejętność skarpowania łyżką skarpową
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów oraz świąt
  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914