Operator koparki
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
EUROPAJOB sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa-koparki i chwytaków do drewna

- załadunek, rozładunek różnych typów aut ciężarowych (drewno)

- wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami / przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa podczas przewozu drewna

- utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie

WYMAGANIA:

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy

- ważne uprawnienia polskie / mile widziane uprawnienia niemieckie/

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

- pełna dyspozycyjność

OFERUJEMY:

- stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie na pełny etat

- pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)

- opiekę polskiego koordynatora

- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- zwrot kosztów za badania lekarskie

- zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy

- możliwość dalszego rozwoju w firmie

- opiekę polskiego Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087