Operator koparki - 1 klasa uprawnień
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, małopolskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań na budowie - związanych z pracą sprzętu
  • Wykorzystanie systemów 3D GPS - zamontowanym na sprzęcie
  • Wykorzystanie maszyny zgodnie z jej przeznaczeniem
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację maszyny
  • Obsługa maszyn i narzędzi budowlanych , dbanie o ich odpowiednie użytkowanie oraz stan techniczny
  • Utrzymywanie porządku i czystości na przydzielonym sprzęcie
  • Wykonanie innych poleceń przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia klasy 1 - Koparki
  • Język polski - komunikatywny
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (budowa, infrastruktura drogowa)
  • Wiedza w zakresie pracy na systemach 3D GPS, System Trimble Earthwork 3D lub inny odpowiednik

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracy
  • Wynagrodzenie godzinowe 34,00-37,00 zł btutto/h + godziny nadliczbowe kodeksowo
  • Benefity : Opieka medyczna Luxmed, ZRŚS
  • Dojazd z miejsca zakwaterowania
  • Zakwaterowanie (pod warunkiem gdy pracownik nie jest lokalny)

  • Praca Oświęcim
  • Operator Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536