Operator koparki
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

obsługa koparek, koparko ładowarek i minikoparek,

obsługa podnośników koszowych oraz HDS,

prace ogólnobudowlane,

wykonywanie poleceń przełożonego lub brygadzisty.

Nasze wymagania

  • uprawienia do obsługi koparek
  • uprawnienia do obsługi podnośników koszowych i HDS
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora
  • zaświadczenie kwalifikacyjne E - będą dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pracę w stabilnej firmie

  • Praca Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064