OPERATOR KAFARA
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
SOLAR FOR YOU
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutujemy
W związku z rozwojem poszukujemy osób chętnych tworzyć Zieloną Energię razem z nami na stanowisko: OPERATOR KAFARA
Miejsce pracy: DANIA
Nasze wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Uprawnienia do pracy na stanowisku operatora kafara (warunek konieczny);
Gotowość i pełna dyspozycyjność do pracy na terenie Danii;
Czynne prawo jazdy - mile widziane;
Twoje Obowiązki: Wykonywanie prac przygotowawczych do procesu wbijania/kafarowania; Dostosowanie osprzętu do prowadzonych prac;
Wbijanie słupów maszyną typu kafar/palownica;
Obsługa, nadzór i utrzymanie urządzeń w należytym stanie; Pomoc i organizacja w przygotowaniu terenu budowy oraz jego uporządkowanie po zakończonych działaniach;
Co oferujemy?
Darmowe zakwaterowanie na terenie Danii;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Niezbędne narzędzia pracy;
Ciągłość zleceń na terenie Danii;
Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;
Zapraszam do przesłania swojej aplikacji za pomocą przycisku "Zgłoś się" lub kontakt telefoniczny:
Administratorem danych osobowych jest SOLAR FOR YOU Sp. z o.o. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 9. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

  • Praca Kobierzyce
  • Operator Kobierzyce
  • Operator maszyn Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584