Operator kabin proszkowych
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa automatycznych kabin emaliowania/lakierowania proszkowego
  • kontrola parametrów, wprowadzanie korekt w ustawieniach maszyn
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- znajomość procesu aplikacji powłok proszkowych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta- pierwsza umowa na 6 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeterię: co miesiąc wybierasz ulubione benefity
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • zniżki na produkty firmowe
  • bonusy za polecenia pracownicze

Kontakt telefoniczny: 512 175 462

#LI-AK2

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Bytom
  • Operator Bytom Odrzański
  • Operator Bytom
  • Operator koparki Bytom
  • Operator maszyn Bytom
  • Operator maszyn Bytom Odrzański
  • Operator wózków widłowych Bytom
  • Operator maszyn budowlanych Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018