Operator/ka wsparcia produkcji Tychy- praca od ZARAZ
  • Tychy, Bieruń, Oświęcim
Tychy, Tychy, Bieruń, Oświęcim, Śląskie, Małopolskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
17. 8. 2024

W Tychach do prostej obsługi produkcji- poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych współpracą.

tel kontaktowy 5-7-3- 2-0-7 -6-6-8- wyślij SMS o treści "START" a oddzwonimy ze szczegółami.

Opis stanowiska:

  •  wkładanie elementu do maszyny i kontrola wyrobu

Wymagania:

  • sumienności, zaangażowania
  • gotowości do współpracy od zaraz

Oferujemy:

  • stawkę godzinową + dodatki zmianowe 15% noc, +50% sob, +100% ndz
  • dobry dojazd komunikacją- przystanek przy zakładzie
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod zakład po okresie 6 miesięcy
  • kartę Multisport, możliwośc zaliczek
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • wdrożenie i przeszkolenie
  • wsparcie koordynatora
  • szybki proces rekrutacji i przejrzyste warunki współpracy
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia, szczegóły exactfuture.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536