Operator/ka wsparcia produkcji Katowice- bez doświadczenia
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
30. 4. 2024

W Katowicach dołącz do zespołu wsparcia produkcji branży motoryzacyjnej.

Oferta skierowana do Pań i Panów.

Opis stanowiska:

  • czynności manualne
  • obsługa maszyn

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na czas- stawka godzinowa oraz dodatki: 20% noc, 100% sobota, niedziela
  • długotrwała współpraca- na start umowa zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- pełne składki ZUS)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod zakład po okresie 6 miesięcy
  • 3 zmiany
  • opieka i wsparcie dedykowanego koordynatora
  • wdrożenie
  • możliwość zobaczenia zakładu przed podjęciem współpracy
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • płatny program poleceń
  • Multisport zapewni Ci dostęp do obiektów sportowych
  • po 2 miesiącach możesz wypłacać zaliczki
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030