Operator/ka wsparcia produkcji- bez doświadczenia
  • Polkowice, Głogów, Lubin, Przemków
dolnośląskie, Polkowice, Głogów, Lubin, Przemków, Dolnośląskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
23. 8. 2024

W Polkowicach poszukujemy kandydatów i kandydatek zainteresowanych współpracą w solidnych strukturach Steam. Aplikuj, a oddzwonimy w sprawie szczegółów.

Opis stanowiska:

  • wsparcie produkcji
  • obsługa maszyn
  • montaż kolejnych części elementów do samochodów na linii

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie- w pracy liczą się chęci, reszty się nauczysz!
  • oferta kierowana do osób z i bez doświadczenia

Oferujemy:

  • stawkę godzinową oraz dodatek nocny
  • możliwość zdobycia doświadczenia, szybki zarobek
  • umowę zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod firmę
  • nie martw się o transport - z Polkowic jedzie darmowy autobus, z Głogowa, Lubina, Przemkowa dojeżdżają prywatni przewoźnicy.
  • kartę Multisport, możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • przeszkolenie, opiekę dedykowanego koordynatora
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia, szczegóły na exactfuture.pl
  • parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka), dodatkowe przerwy

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584