Operator/ka Wózka Widłowego LPP Machnacz, od zaraz!
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Szukasz fajnej pracy, która zapewni Ci dobre wynagrodzenie wraz z premiami, dojazdem do pracy?

Jeśli tak, aplikuj na stronie!

Dla naszego klienta Firmy LPP szukamy pracowników na stanowiska magazynowe.

Miejsce pracy - Machnacz, Brześć Kujawski.

Stanowisko - Operator / Operatorka wózków widłowych.

Warunek konieczny - uprawnienia UDT/TDT

Oczekujemy

  • posiadanie uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT/TDT -warunek konieczny
  • doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych ( mile widziane doświadczenie na wysokim składzie - wózki typu reach-truck)
  • motywacji do pracy, zaangażowania i dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki, ubezpieczenie, urlop wypoczynkowy, chorobowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany system premiowania
  • dofinansowany dojazd do pracy na kierunkach: Włocławek, Brześć Kujawski, Nasiegniewo, Baruchowo, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Izbica Kujawska, Chodecz
  • smaczne obiady dofinansowane przez LPP
  • darmową kartę na napoje, owocowe czwartki
  • bony zniżkowe na zakupy w sieci LPP
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • tanią kartę sportową
  • zniżki na bilety do kin
  • rabaty do 50% na zakupy online oraz w restauracjach i kawiarniach

Zadania

  • obsługa wózków widłowych
  • bieżąca realizacja zleceń transportowych
  • obsługa terminala i skanera
  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózków widłowych
  • segregacja i kompletacja towaru
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Praca Włocławek
  • Operator Włocławek
  • Operator maszyn Włocławek
  • Operator koparki Włocławek
  • Operator maszyn budowlanych Włocławek
  • Operator wózków widłowych Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544