Operator/ka produkcji
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Exco A2A
24. 3. 2024

Optim Human Sp. z o.o. jest spółką córką firmy EXCO A2A Polska – spółki doradczo-konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston Global.

03/2024

Obowiązki

  • Przygotowanie materiałów produkcyjnych do przerobu zgodnie z planami produkcyjnymi

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Sprawność manualna

Oferujemy

  • Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00-14:00
  • Praca w zakładzie produkcyjnym w Zgorzała (powiat piaseczyński, Mazowieckie)
  • Umowa o pracę na pełny etat (okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Praca w wyjątkowo czystym i bezpiecznym środowisku pracy w nowym obiekcie
  • Premia motywacyjna
  • Kawa/herbata

  • Praca Piaseczno
  • Operator Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Operator koparki Piaseczno
  • Operator maszyn Piaseczno
  • Operator wózków widłowych Piaseczno
  • Operator maszyn budowlanych Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448