Operator/ka maszyn produkcyjnych
  • Słupno
Słupno, Słupno, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i nadzorowanie procesu produkcji
  • Przestrzeganie receptur produktów
  • Kontrola jakości i zgłaszanie nieprawidłowości
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży spożywczej
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, rabat na produkty, paczki świąteczne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Słupno
  • Operator maszyn Słupno
  • Operator Słupno
  • Słupno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851