Operator/ka Maszyn / Pracownik produkcji - lekka praca
  • Łany
dolnośląskie, Łany, dolnośląskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łany
Pracodawca
Dodano
11.09.2024
Numer referencyjny
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 25182

Zadania:

  • Sterowanie maszyn do obróbki metal/drewno/plastik
  • Obsługa lasera 2D
  • Wczytywanie programów i parametrów do maszyny
  • Cięcie elementów do odpowiednich wymiarów

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na produkcji
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjna stawka godzinowa 29 zł/h brutto
  • Praca na dwie zmiany (po 12h) lub na 3 zmiany (praca po 8h) w zależności od grafiku
  • Premię frekwencyjną
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118
  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 787 050 957

  • Praca dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584