Operator/ka maszyn
  • Słomniki
Słomniki, Słomniki, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie w pracy przy maszynach?

Interesujesz się mechaniką?

Posiadasz książeczkę SANEPID oraz uprawnienia UDT?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę! Aktualnie dla Klienta-producenta orzeszków w Niedźwiedziu k/Słomnik poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn

Oczekujemy

  • Min. rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub o podobnym profilu
  • Uprawnień UDT
  • Książeczki SANEPID
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę-zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Wynagrodzenie 5400-5800zł brutto(w zależności od doświadczenia)
  • Pracę w systemie 3 zmianowym-4 brygady.

Zadania

  • Kompleksowa obsługa procesu produkcyjnego z uwzględnieniem norm i zasad jakościowych w celu realizacji dziennego planu pracy maszyny/linii produkcyjnej.
  • Kontrola przestrzeganie procedur oraz wymagań systemów jakości.
  • Zapewnienie realizacji standardów, oraz stosowanie narzędzi IWS (np. DH,CIL,CL, IPS, BDE, OPL, BOS) w celu utrzymywania parku maszynowego w kondycji bazowej oraz w celu poprawy efektywności procesów.
  • Przeprowadzanie szkoleń operatorów z obsługi na liniach w swoim obszarze, w celu podniesienia kwalifikacji zespołu.

  • Praca Słomniki
  • Operator maszyn Słomniki
  • Operator Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782