Operator/ka maszyn
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie w pracy przy maszynach?

Chcesz pracować tylko na popołudniową zmianę?

Aplikuj! Obecnie dla naszego Klienta w Krakowie przy ul Obrońców Modlina poszukujemy operatora/ki maszyn

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy od 14 do 22
  • skrupulatności
  • zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(składki zus, urlop)
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto miesięcznie, po3 miesiącach możliwość premii
  • pracę na popołudniową zmianę 14-22

Zadania

- Zapewnianie realizacji planu produkcji poprzez prawidłową obsługę maszyn i urządzeń.

- Zapewnianie właściwego stan technicznego maszyn i urządzeń oraz ich i bieżące naprawy.

- Przezbrajanie i regulacja maszyn produkcyjnych.

- Monitorowanie i regulowanie parametrów procesu w trakcie produkcji.

- Wykrywanie i usuwanie przyczyn powodujących zmiany w parametrach technicznych.

- Uczestniczenie w projektach służących rozwojowi obszaru produkcyjnego.

- Zapewnianie działania zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Praca Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567