Operator/ka linii produkcyjnej- praca od zaraz
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Młodszy operator maszyn ( praca dostosowana również dla kobiet)

Miejsce pracy: Katowice ul Owsiana

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn (piankownice, prasy hydrauliczne, stoły formujące).

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz z możliwością przejścia pod zakład po ok 6 miesiącach
  • Umowę o pracę tymczasową na początek
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4440zł brutto ( po 3 miesiącach podwyżka do 4600 zł brutto)
  • Premię kwartalną do 30% wynagrodzenia zasadniczego
  • Dodatek 20% za każdą godzinę przepracowaną w nocy
  • Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • System pracy trzyzmianowy (6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00)
  • Parking pracowniczy

  • Praca Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392