Operator/ka CNC
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
ManpowerGroup
4. 6. 2024

Zadania:

  • Przygotowanie i uzbrajanie maszyn CNC

  • Obsługa wykrawarek i giętarek sterowanych numerycznie

  • Przygotowanie części oraz narzędzi do procesu

  • Kontrola jakościowa procesu

  • Przygotowanie raportów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na tożsamym stanowisku lub przy obsłudze maszyn

  • Znajomość rysunku technicznego (minimum podstawy)

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi typu suwmiarka, kątomierz

  • Chęć do nauki i rozwoju

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3 miesiące)

  • System trzyzmianowy

  • Płaca zasadnicza

  • Miesięczna premia

  • Bonusy finansowe za zaangażowanie w pracę

  • Dodatek nocny

  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka Medicover, ubezpieczenie

  • Możliwość przejścia w struktury firmy

  • Rozwój i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Jaworzno
  • Operator Jaworzno
  • Operator maszyn Jaworzno
  • Operator koparki Jaworzno
  • Operator wózków widłowych Jaworzno
  • Operator maszyn budowlanych Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055