Operator jakości
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
13. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR JAKOŚCI.

AW/UPM/OJ/09/2024

Obowiązki

  • kontrola jakości gotowego produktu
  • badanie próbek przy użyciu urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie wyników kontroli
  • wsparcie procesu produkcji
  • udział w procesie wewnętrznym i zewnętrznym reklamacji
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • mobilność (dojazd do pracy własnym środkiem transportu)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym/ 4 brygadowym
  • zdolności manualne i analityczne

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie podstawowe 5600 zł brutto + dodatek za system 4 brygadowy do 800 zł brutto + premia kwartalna
  • gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia podstawowego do 6200 zł brutto (po 6 miesiącach pracy)
  • umowę o pracę tymczasową
  • stabilne zatrudnienie- po okresie wdrożenia możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • jasna ścieżka kariery i możliwość doskonalenie kompetencji
  • szeroki zakres szkoleń wewnętrznych
  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy w cenie 2zł)
  • dostęp do miejsc parkingowych
  • dodatek finansowy oraz paczki na święta
  • środki ochrony indywidualnej, odzież robocza oraz okulary korekcyjno-ochronne
  • wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki)
  • po zawarciu umowy bezpośrednio z firmą: udział w premii rocznej, pakiet Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, kluczyk do maszyn vendingowych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567