OPERATOR I PROGRAMISTA OBRABIAREK CNC
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
KH-KIPPER Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko:OPERATOR I PROGRAMISTA OBRABIAREK CNCMiejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki

  • Tworzenie programów technologicznych obróbki skrawaniem na obrabiarki f. HAAS.
  • Obsługa tokarki HAAS ST-30.
  • Obsługa frezarki HAAS VF-3.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (związane z obróbką skrawaniem);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora obrabiarek HAAS;
  • Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem;
  • Praktyczna umiejętność programowania procesów technologicznych skrawania na obrabiarkach HAAS ( ST-30 i VF-3);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Praca Kielce
  • Programista Kielce
  • Operator Kielce
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648