Operator hydraulicznej prasy/ bez doświadczenia
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
6. 6. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w obróbce metali w Europie w Szczecinie  - szukamy kandydatów na stanowisko:

Operator hydraulicznej prasy

Miejsce pracy:

Szczeciński Park Przemysłowy.

Do pracy możesz dotrzeć autobusami C, 96, 77!

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • umiejętność obsługi suwmiarki.

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
  • obsługa pras hydraulicznych.

Możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • możesz zarabiać od  4 070 – 4 220 zł/ na rękę! to jest: 29 zł/ brutto (twoja podstawa) + 300450 zł/ netto premia + 120 zł/ netto dodatek do dojazdów,
  • prace w trybie dwuzmianowym / trzyzmianowym,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dopłata +50%) ta soboty (dopłata +100%),
  • owocowy czwartek, kawa/ herbata!

Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)

  • Praca Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080