Operator Helpdesk / Analityk operacyjny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
10. 10. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za koordynację zgłoszonych incydentów (usterek technicznych, informatycznych) w obiektach klienta.
  • Stała kontrola i nadzór nad zgłaszanymi zdarzeniami
  • Tworzenie raportów okresowych, analiza danych, utrzymanie i obsługa narzędzi Microsoft (Office, Power Platform, SharePoint itp.)
  • Przesyłanie komunikatów do poszczególnych działów w firmie, zapewnienie płynnej komunikacji między zespołami

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie C1 - Warunek konieczny
  • Mile widziane osoby z wykształceniem technicznym lub informatycznym
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Teams)
  • Podstawowe lub lepsze umiejętności z MS Power Platform, zarządzanie Sharepoint
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra etyka pracy i profesjonalizm
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Pracę w zróżnicowanym zespole
  • Pracę w systemie 4 dni pracy w tyg po 10 h dzienne (w godzinach 9-19)
  • 1 dzień pracy zdalnej w tygodniu
  • Odpowiednie wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690