Operator gospodarki surowcowej
  • Chorzow
Chorzów, Chorzow, Silesian Voivodeship, Polska
CEZ SKAWINA
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie czynności eksploatacyjnych przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych działu nawęglania,
  • obchód i kontrola pracy urządzeń i instalacji,
  • kontrola i rozładunek zwałów węgla i biomasy,
  • prowadzenie i kontrola dokumentacji ruchowej,
  • obsługa wagi samochodowej; ładozwałowarki, układów rozładowczych popiołów,
  • współpraca z mistrzem gospodarki surowcowej.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym lub mechanicznym,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie z obszaru energetyki,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E gr II w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • mile widziana znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce,
  • cechy osobowe: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office.

Informacje dodatkowe:

  • konieczność pracy w systemie II zmianowym.

OFERUJEMY:
  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • Nagroda z okazji dnia energetyka
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, paczek na Mikołaja, zapomóg świątecznych i losowych)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Prosimy przesyłać swoje CV w terminie do 05.10.2024

Zapraszamy do aplikowania

  • Praca Chorzów
  • Operator Chorzów
  • Operator maszyn Chorzów
  • Operator koparki Chorzów
  • Operator wózków widłowych Chorzów
  • Operator maszyn budowlanych Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045