Operator Frezarki/Tokarki CNC - Praca REGENSBURG DE
  • Olesno
Olesno, Olesno, opolskie, Polska
CARO Personalservice GmbH
16. 8. 2024

Dla renomowanego klienta z branzy Odnawialnych Zrodel Energii w Regensburg (Niemcy) poszukujemy Operatorow Tokarek i/oraz Frezarek CNC.

Obowiązki

  • Obsługa frezarki i tokarki numerycznej;
  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją produkcyjną.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość narzędzi pomiarowych.
  • Znajomość Fanuc, Sinumerik, Heidenhain.
  • J. niemiecki lub Angielski miniumum podstawy

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreslony - niemiecki pracodawca
  • 17,00 - 19,00 Euro na godzine + diety
  • Możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku;

  • Praca Olesno
  • Operator Olesno
  • Operator maszyn Olesno
  • Olesno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544