Operator frezarki CNC - NIEMCY
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
WORK 4 US Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • Obsługa i programowanie frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain (3 i 5 osiowe).

  • Wykonywanie precyzyjnych operacji frezarskich zgodnie z rysunkami technicznymi.

  • Przygotowanie narzędzi i maszyn do pracy, ustawianie parametrów skrawania.

  • Kontrola jakości produkowanych części, dbanie o zgodność z dokumentacją techniczną.

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz konserwacja maszyn.

Preferowane warunki zatrudnienia:

  • Zatrudnienie na zasadzie B2B (preferowane).

  • Stabilne warunki współpracy na pełen etat.

Co oferujemy:

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

  • Zorganizowany dojazd do pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach.

  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres aplikuj(małpa)work4us.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Operator Frezarek CNC – Niemcy”.

Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem [numer telefonu, aby uzyskać więcej informacji.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku pracy w Niemczech!

WYMAGANIA:

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC, w szczególności z systemem Heidenhain (3 i 5 osiowe) (warunek konieczny).

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny).

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy na terenie Niemiec.

  • Elastyczność i wysoka niezawodność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres aplikuj(małpa)work4us.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Operator Frezarek CNC – Niemcy”.

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567