Operator frezarki CNC
  • Strumień
Strumień, Strumień, Śląskie, Polska
STRUMET
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa frezarek Okuma, Haas
  • uruchamianie programów na maszynach zgodnie z raportem programu
  • kontrolowanie wymiarów i jakości wykonywanych detali na zmianie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • kontrola i weryfikacja parametrów maszyn
  • obsługa narzędzi pomiarowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Solidne wynagrodzenie - zawsze wypłacane na czas.
  • Stałą pracę - umowa o pracę to u nas podstawa.
  • Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne, miesięczne.
  • Możliwość rozwoju - zapewniamy możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników.
  • Dostęp do szerokiego pakietu benefitów (w tym m.in. prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego).
  • Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy!

  • Praca Strumień
  • Operator Strumień
  • Operator maszyn Strumień
  • Strumień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544