Operator frezarki CNC
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Grupa i jej spółki w tym Instytut Mechaniki Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym świecie. Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad 31 mln € i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces. Zatrudniamy łącznie ponad 900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki, transportu zbiorowego i producentów ciężkich maszyn.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługuje, nadzoruje i kontroluje pracę obrabiarek produkcyjnych i zautomatyzowanych CNC. Na stanowisku mocuje obrobione elementy, zakłada odpowiednie narzędzia; prowadzi lub nadzoruje obróbkę; kontroluje za pomocą sprawdzianów lub innych narzędzi pomiarowych obrabiane detale; konserwuje powierzone mu obrabiarki. Potrafi wczytywać programy obróbcze na obrabiarki CNC.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • sprawne posługiwanie się  przyrządami pomiarowymi,
  • zdolności manualne i umiejętność pracy z rysunkiem i przewodnikiem produkcyjnym,
  • obsługa frezarek CNC z oprog. Heidenhein, Fanuc,
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia na obsługę suwnic lub żurawików,
  • wskazana umiejętność samodzielnego pisania programów CNC.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Praca na nowych obrabiarkach. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna z znajomości wykonywania podstawowych operacji obróbczych i pomiarowych. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego do kontroli, technologii, logistyki, a także do personelu nadzoru.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584