Operator frezarki CNC
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Agencja Pracy Profesja
13. 8. 2024

Agencja Pracy Profesja (KRAZ 27938), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych, outsourcingiem kadrowo-płacowym, a także przeprowadzaniem testów kompetencji dla kandydatów na wysokie stanowisko pracownicze.
Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator maszyn sterowanych numerycznie CNC
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
- sterowanie numeryczne CNC,
- ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyn,
- samodzielność pracy przy detalach o niskim stopniu skomplikowania,
- samokontrola jakości wykonywanych elementów,
- dbałość o porządek wokół stanowiska pracy,
- przestrzeganie regulaminu pracy,
- dobór parametrów obróbki.
Nasz Klient oczekuje:
- min. 1 rok doświadczenia,
- znajomości podstaw programowania G Code (6983),
- wykształcenia min. zawodowego,
- umiejętności technicznych,
- znajomości czytania rysunku technicznego i rozumienia go,
- umiejętności pracy w zespole,
- kultury osobistej.
Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę,
- premie za brak L-4, miesięczne, za osobowość roku i wiele innych,
- Multisport,
- stabilne, wieloletnie zatrudnienie,
- pracę zmianową: 6.00 do 14.00 oraz od 14.00 do 22.00,
- dogodną lokalizację,
- szkolenia,
- zdrową i przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544