Operator frezarki cnc
  • Zwoleń
operator frezarki cnc
Zwoleń, Zwoleń, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Masz doświadczenie jako operator frezarki CNC potrafisz programować maszyny CNC? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Świetnie się składa! Aplikuj lub napisz SMS!

Oczekujemy

  • doświadczenia na maszynach sterowanych CNC (frezarka)
  • doświadczenie w przezbrajaniu/programowaniu maszyn CNC
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m. in. suwmiarka, średnicówka, mikrometr)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenieod 6 000 do 9 000 PLN brutto miesięcznie, uzależnione od doświadczenia
  • pracęw systemie 2 zmianowym 6-14, 14-22, pon-pt
  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Zadania

  • obsługa frezarki CNC-Hass/programowanie
  • kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych
  • dobór narzędzi skrawających i parametrów obróbki

  • Praca Zwoleń
  • Operator Zwoleń
  • Operator maszyn Zwoleń
  • Zwoleń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179