OPERATOR FREZAREK CNC
  • Pcim
Pcim, Pcim, małopolskie, Polska
KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Do Twoich obowiązków należeć będzie:- Praca na obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC)- Wykonywanie części na maszynach do obróbki skrawaniem tokarka i frezarka na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej- Obsługa i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń Wybranym kandydatom zaoferujemy:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Atrakcyjne wynagrodzenie- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22) Zgłoś się do nas, jeśli:- Posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie mechaniczne, preferowana specjalizacja w obróbce skrawaniem- Posiadasz doświadczenie bądź jesteś gotowy do nauki obsługi frezarek- Znasz zagadnienia obróbki skrawaniem i obsługę podstawowych przyrządów pomiarowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Uprawnienia: staż na stanowisku operator maszyn do obróbki skrawaniem, rysunek techniczny

Pracodawca

Nazwa: KLGS SP. Z O.O.

Adres: 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

  • Praca Pcim
  • Operator Pcim
  • Operator maszyn Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941