Operator Elektrociepłowni
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa elektrociepłowni,
  • Sterowanie pracą jednostek kogeneracyjnych i współpraca ruchowa z innymi źródłami,
  • Zgłaszanie usterek Generalnemu Wykonawcy wraz z ich diagnostyką,
  • Współpraca z dyspozycją mocy cieplnej,
  • Współpraca z Eneą Operator w zakresie ruchowym oraz zgłaszanie uruchomień i zatrzymań silników do Operatora Systemu Dystrybucyjnego,
  • Rotacyjne dyżury w tygodniu pracy oraz w weekendy związane z utrzymaniem ruchu elektrociepłowni.

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna związana z mechaniką płynów i fizyką (np. wpływ temperatur i ciśnień na wodę sieciową, wymiana ciepła, własności fizykochemiczne czynników roboczych),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i działania,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Wykształcenie średnie techniczne - atutem będzie wyższe techniczne – energetyka, hydraulika, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo, automatyka,
  • Ukierunkowanie na współpracę i zdolność samodzielnego realizowania zadań,
  • Znajomość technologii oraz procesów produkcji ciepła i energii elektrycznej w skojarzeniu, a także podstawy znajomości pracy źródeł kogeneracyjnych.

To oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, „wczasy pod gruszą”, ubezpieczenie grupowe),
  • Wsparcie w rozwoju kompetencji - udział w szkoleniach, konferencjach i wymiana doświadczeń w grupie wysokiej klasy polskich specjalistów,
  • Finansowane przez firmę szkolenia i egzaminy związane z uzyskaniem świadectw kwalifikacyjnych oraz uprawnień UTD,
  • Uczestnictwo w krajowych projektach energetycznych,
  • Praca przy najnowszej technologii kogeneracyjnej,
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla Szczecina,
  • Rynkowe wynagrodzenie w ramach umowy o pracę, plus premia roczna.

  • Praca Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544