Operator ekstruzji
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Stała praca w Oleśnicy!

Poszukiwany Operator produkcji z doświadczeniem

Pracuj 16 dni w miesiącu i zarabiaj do 5810 zł brutto

Zapraszamy do aplikowania

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej/technicznej
  • gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym (dniówka, nocka, 2 dni wolne)
  • odpowiedzialności oraz punktualności
  • mile widziane UDT na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do5810 złbrutto
  • umowę o pracę-> stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku ->wolne weekendy
  • szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych operatorów
  • super atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do obiadów i napojów
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, karty przedpłacone
  • pracę od zaraz

Zadania

  • zasypywanie dozowników surowcem
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzór nad procesem
  • dostarczanie surowców

  • Praca Oleśnica
  • Operator Oleśnica
  • Operator maszyn Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228