Operator DTP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Agencja Reklamowa DART
26. 4. 2024

Za nami tysiące zrealizowanych projektów, setki zadowolonych Klientów i miliony pomysłów, ale nadal uważamy, że… dopiero się rozgrzewamy!

Nasz 50-osobowy team to wspaniałe połączenie entuzjazmu młodości i rozwagi doświadczenia, który ciągle się powiększa.

Chcesz dołączyć? Aplikuj!

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • skład i łamanie tekstu w materiałach retailowych (katalogi i gazetki reklamowe)
  • obróbka, montaż i retusz zdjęć
  • nanoszenie korekt
  • weryfikacja materiałów pod kątem ich wykorzystania w druku
  • przygotowanie i wysyłka materiałów do druku

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w składzie DTP (w szczególności składzie gazetek reklamowych i katalogów)
  • sprawne posługiwanie się programami Adobe InDesign CC, Illustrator CC, Photoshop
  • znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem materiałów pod kątem różnych technik druku
  • sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość środowiska MAC

To oferujemy:

  • pracę dla krajowego lidera w branży FMCG
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu komunikacji marketingowej mającej wpływ na branżę
  • praca w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne
  • atrakcyjny system premiowy
  • biuro w kameralnej okolicy

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963