Operator
  • Opole
Operator
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Chcesz się rozwijać zawodowo, masz za sobą pierwsze kroki na rynku pracy?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość! Poszukujemy operatorów do pracy na produkcji płyt do pracy w Opolu.

Nie zastanawiaj się, aplikuj już teraz!

Wyślij nam swoje CV lub SMS o treści operator Opole na numer 725 300 308 a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (12h dzień / noc)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zapraszamy do aplikowania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (5300 zł brutto podstawy miesięcznie + premia produkcyjna do 1060 zł brutto + 30% za pracę w godzinach nocnych- w zależności od ilości nocek 1200 - 1400 zł brutto )
  • podwyżka podstawy wynagrodzenia po 3 miesiącach do 6000 zł brutto (+ premia produkcyjna do 1200 zł brutto + 30% za pracę w godzinach nocnych-w zależności od ilości nocek 1300 - 1500)
  • premia kwartalna (frewkencyjna) 1200 zł zł brutto
  • darmowe posiłki od pn do pt na 1 zmianie
  • umowa o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop)
  • praca w systemie 2-zmianowym - 12 godzinnym
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju i awansu
  • możliwość długofalowej współpracy oraz bezpośredniej umowy przez firmę

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola przebiegu
  • wstępna kontrola jakości
  • załadunek - rozładunek towaru

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179