OPERATOR CTP (pomocnik przygotowalni do druku)
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, małopolskie, Polska
Dafo Plastics SA
29. 8. 2024

Obowiązki

  • sprawdzanie i przygotowywanie zleceń do produkcji
  • bieżąca obsługa dwóch linii CTP (naświetlarka i wymywarka płyt)
  • tworzenie szablonów sitodrukowych
  • archiwizacja materiałów produkcyjnych
  • realizowanie planowanych czynności konserwacyjnych, utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputerów PC
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do przeszkolenia
  • dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
  • szkolenie w zakresie stanowiska pracy
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjna premia uznaniowa
  • pakiet medyczny
  • urlop wypoczynkowy w okresie wakacyjnym

  • Praca Nowy Targ
  • Operator Nowy Targ
  • Operator maszyn Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567