OPERATOR CNC za granicą
  • Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, małopolskie, Polska
Dextron Personeel B.V.
14. 7. 2024

Dla naszego klienta w Holandii posukujemy operatora CNC. Do w pełni automatycznych maszyn do obróbki stali sterowanych CNC poszukujemy entuzjastycznych operatorów maszyn. Produkcja jest sterowana mechanicznie za pomocą linii wiercąco-piłujących, wykrawarek/nożyc i maszyn do cięcia.

Obowiązki

  • praca samodzielna oraz w zespole przy najbardziej wymagających projektach stalowych.
  • Wspólnie z innymi operatorami dbasz o to, aby profile stalowe o odpowiednich specyfikacjach były przygotowane dla Twoich kolegów monterów i spawaczy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako operator CNC - najlepiej znajomość maszyn Voortman
  • znajomość języka obcego - angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym
  • chęć do pracy na długi okres czasu
  • chęć do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

  • pracę na długi okres czasu
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (za opłatą)
  • opłacony dojazd z zakwaterowania do pracy (tylko na kontrakcie pracowniczym)
  • 14 dniowy okres fakturowania (A1/ZZP)
  • wypłaty tygodniowe (kontrakt)

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dotyczy współpracy na umowie o pracę.

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Operator Krynica-Zdrój
  • Operator maszyn Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941