Operator CNC - ślusarz
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Michasiów Metal Max Sp. z o.o.
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa obrabiarek CNC
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola i pomiar detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • dobór odpowiednich narzędzi skrawających
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy
  • proste prace ślusarskie, produkcyjne
  • pakowanie i zabezpieczenie produktów do wysyłki
  • obsługa wózka paletowego

WYMAGANIA:
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju oraz awansu w ramach struktury firmy
  • benefity: pakiet ubezpieczenia grupowego, karta Multisport

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721