Operator CNC, programista, tokarz, frezer
  • Złotoryja
operator CNC, programista, tokarz, frezer
Złotoryja, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Cześć. Mam na imię Iza i pracuję w firmie, w której zajmujemy się procesami rekrutacyjnymi pośrednimi oraz bezpośrednimi, doradztwem zawodowym i nie tylko. Mam przyjemność przedstawić Ci ofertę pracy na podstawie bezpośredniego zatrudnienia w firmie, w której wykonujesz pracę. Chcesz rozwijać swoje umiejętności bądź dzielić się swoim doświadczeniem w nowoczesnym środowisku? Dołącz do zespołu, gdzie technologia i precyzja są na pierwszym miejscu.

Kliknij w przycisk "Aplikuj", gdzie w łatwy i szybki sposób prześlesz swoje CV, a my porozmawiamy z Tobą o szczegółach.

Oczekujemy

  • doświadczenia w zakresie maszyn CNC
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • wiedzy i doświadczenia nt. programowania maszyn CNC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia od 6000 brutto wzwyż
  • pracę na 1, 2 i 3 zmiany
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, itp.

Zadania

  • praca z maszynami CNC różnego rodzaju
  • przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • monitorowanie produkcji i kontrola jakości wyrobów
  • programowanie maszyn CNC
  • wprowadzanie korekt do programów CNC w celu optymalizacji procesów
  • współpraca z zespołem w realizacji zadań
  • wykonywanie raportów i analiz

  • Praca Złotoryja
  • Tokarz Złotoryja
  • Operator Złotoryja
  • Operator maszyn Złotoryja
  • Złotoryja - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584