Operator CNC, MABI Bingo, praca w Polsce
  • Stargard
Stargard, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Izoler sp.j.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Firma IZOPRODUCT.eu prowadzi sprzedaż produktów izolacyjnych mających zastosowanie m.in. w budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej oraz w różnych gałęziach przemysłu, w tym: energetycznym, chemicznym, rafineryjnym, spożywczym, stoczniowym czy lotniczym.
Poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Operator CNC
Zadania:
Obsługa maszyny CNC - MABI Bingo, przy użyciu dedykowanego oprogramowania Wykrawanie za pomocą MABI Bingo elementów izolacji przemysłowych z blachy
Wykonywanie podstawowych serwisów MABI Bingo 2 Evo
Wymagania:
Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku operator maszyny CNC
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność prefabrykacji poszczególnych elementów (sztuc, kaptur, kolano)
Wykonanie zleconych prac zgodnie z technologią i zakładaną wydajnością Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Możliwość pracy 2 tygodnie na 2 wolne, jedna zmiana
Zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Miejsce pracy POLSKA- Stargard- Zachodniopomorskie
Umowa POLSKA
Klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Stargard
  • Operator Stargard
  • Operator maszyn Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228