Operator CNC (m/k)
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC, w tym z oprogramowaniem Fanuc, Sinumerik (inne również mile widziane),
  • znajomość zasad pracy i programowania maszyn CNC,
  • ogólna znajomość sterowań CNC,
  • dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi,
  • wykonywanie przezbrojeń i zwolnień produkcji na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji procesowej,
  • przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali,
  • wprowadzanie korekt baz i narzędzi,
  • uzupełnianie dokumentacji i analiza wyników,
  • dbałość o jakość produkowanych komponentów,
  • znajomość obróbki skrawaniem (mile widziane doświadczenie z aluminium).

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie jako operator CNC, preferowane w branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny),
  • umiejętność wykonywania pomiarów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznym, międzynarodowym środowisku motoryzacyjnym (zatrudnienie bezpośrednio u klienta, umowa o pracę),
  • pracę w systemie 3-zmianowym z wolnymi weekendami,
  • wynagrodzenie: 4700 – 8000 PLN brutto + premia miesięczna do 15% (stawka do ustalenia),
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającym się biznesie,
  • przyjazną atmosferę, wsparcie i szacunek,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,
  • kafeterię z różnymi benefitami,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • szeroką ofertę szkoleń i wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych,
  • bezpłatny parking dla rowerów i samochodów.

Miejsce pracy: Bolesławiec.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej Trenkwalder lub na OLX. Czekamy na Twoją aplikację!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Bolesławiec
  • Operator Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567