Operator CNC / Lębork / dopłata do dojazdów
  • Lębork
Lębork, Lębork, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kontrolowanie procesów produkcyjnych
  • przezbrajanie/wprowadzanie zmian w parametrach maszyn (tokarki lub frezarki)
  • przygotowywanie elementów ze stali nierdzewnej do obróbki
  • wymiana narzędzi w maszynach
  • prowadzenie dokumentacji okołoprodukcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej lub 3-zmianowej
  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • premię za pracę zmianową/nocną
  • dopłatę do dojazdów
  • benefity m.in.: prywatna opieka medyczna, premie świąteczne oraz wakacyjne, posiłki pracownicze

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Lębork
  • Operator Lębork
  • Operator maszyn Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018