Operator CNC
  • Łódź
operator CNC
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Pragniesz zdobyćpraktyczne doświadczeniepo ukończeniu kursuCNClub chcesz dalejrozwijać swoje kompetencjew tym obszarze?
Chcesz wejść na rynek pracy i mieć możliwośćciągłego rozwojuw stabilnym środowisku pracy?

Pracuj jako operator maszyn CNC u Światowego Producenta urządzeń automatyki przemysłowej!

Lokalizacja zakładu: Łodzi - Górna

Oczekujemy

  • umiejętności obsługi komputera,
  • energiczności, zaangażowania, odpowiedzialności, dokładności,
  • gotowości do pracy w systemie3 zmianowym,
  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC lub ukończony kurs CNC.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracębezpośrednio u naszego klienta,
  • program rozwojowy- możliwość podnoszenia kwalifikacji, zwiększanie podstawy wynagrodzenia poprzez wewnętrzny system szkoleń,
  • pracę w systemie3-zmianowym(pn-pt),
  • dofinansowanie do obiadów - dwudaniowyobiad w cenie 9,75 zł,
  • bogaty pakietbenefitów,

Zadania

  • obsługa frezarek CNC, dorywczo innych maszyn obróbczych,
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • obróbka ręczna,
  • nadzór nad procesem produkcji/kontrola jakości,
  • raportowanie,

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055