Operator CNC
  • Kosakowo, ul. Rzemieślnicza 12
pomorskie, Kosakowo, ul. Rzemieślnicza 12, pomorskie, Polska
GLG sp. z o.o.
16. 10. 2024

Zajmujemy się produkcją stojaków reklamowych i mebli sklepowych - części metalowe. Poszukujemy pilnie osoby z doświadczeniem, pracującej na maszynach.

SZUKAMY USTAWIACZA PRASY KRAWĘDZIOWEJ
Zakres obowiązków:

  • Ustawianie i obsługa prasy krawędziowej,
  • Praca na prasach krawędziowych Trumpf i MTP,
  • Sterowanie maszynami przy użyciu DELEM 2002 (znajomość systemu wymagana).

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn CNC,
  • Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne,
  • Samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach pracowniczych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy,
  • Opcja pracy dorywczej lub na pół etatu.

Benefity:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Parking dla pracowników,
  • Pokój służbowy.

Warunki pracy:

  • Praca zmianowa (2 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • Praca w dni robocze (poniedziałek - piątek),
  • Elastyczny grafik z możliwością nadgodzin,
  • Wypłata miesięczna, stała podstawa wynagrodzenia.

  • Praca pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • Operator maszyn Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662