Operator cnc
  • Słotwina
operator cnc
dolnośląskie, Słotwina, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Zatrudnimy doświadczonego operatora frezarki CNC, który dołączy do naszego zespołu i wniesie swoje umiejętności w obszarze obróbki metalu.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, stawiamy na jakość i precyzję, a nasz zespół jest kluczowym elementem naszego sukcesu.

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy przy produkcji jednostkowej na frezarkach CNC
  • znajomość rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie od 6000 zł brutto wzwyż (zależne od Twojego doświadczenia)
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • pakiet benefitów dla pracownika

Zadania

  • obsługa frezarki CNC
  • praca przy jednostkowych detalach i małych seriach produkcyjnych
  • kontrola jakości za pomocą narzędzi pomiarowych

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776