Operator CNC
  • Ścinawa
operator CNC
Ścinawa, Ścinawa, Dolnośląskie, Polska
TCG
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Operator Frezarek CNC
Miejsce pracy: Ścinawa
Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: frezarki,
• Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
• Korygowanie narzędzi oraz parametrów obróbczych;
• Programowanie w środowisku CAM
• Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
• Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
• Nadzór nad przebiegiem procesu;
• Współpraca z technologami
Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;
• Umiejętność obsługi programu CAM
• Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym;
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
• Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.
Oferujemy:
• Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
• Pracę w stabilnej firmie
• Możliwość udziału w szkoleniach oraz indywidualne podejście do pracownika
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od umiejętności

  • Praca Ścinawa
  • Operator Ścinawa
  • Operator maszyn Ścinawa
  • Ścinawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448