Operator CNC - Belgia - 18 e netto / h
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jobmate
2. 8. 2024

Firma Intef Europa Sp. z o. o. sp. k. (pod nazwą Jobmate) z siedzibą w Gdańsku będąca członkiem grupy kapitałowej North18, od ponad 8 lat zajmuje się realizacja projektów budowlanych na terenie całej Europy. Zatrudnia ponad 300 pracowników oraz współpracuje z 200 podwykonawcami. Głównym zakresem działalności firmy jest budownictwo przemysłowe. Firma Intef Europa Sp. z o. o. sp. k. (pod nazwą Jobmate) realizowała takie projekty jak budowa hal dla Facebook w Odense (Dania), hal dla Google w Eemshaven (Holandia), szpital w Lubeck (Niemcy) i wiele innych.
Obecnie poszukujemy osób posiadających doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej typu MGM Omnicut MS 300, Trulaser 1040 Trumph and Microstep.
Zakres obowiązków:
- wycinanie poszczególnych kształtów z metalu na podstawie rysunków 2D;
- przygotowanie i programowanie robota na podstawie dziennych planów produkcyjnych;
- kontrolowanie procesów produkcyjnych;
- kontrolowanie jakości produktów końcowych;
- usuwanie usterek;
- prowadzenie dziennych raportów;
Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- znajomość obsługi oraz umiejętność programowania robota MGM Omnicut MS 300 oraz Trulaser 1040 Trumph i Microstep;
- umiejętność czytania planów 2D;
- uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice;
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
- własny transport (mile widziany);
- dbałość o szczegóły;
Oferujemy:
- wynagrodzenie: 18 € netto / h;
- praca zmianowa, ranna oraz popołudniowa zmiana;
- zakwaterowanie po stronie pracodawcy;
- możliwość rozwoju i dłuższej współpracy,
- praca stała - z okresowymi zjazdami do Polski;
-refundujemy koszt pierwszego przejazdu do Belgii oraz koszty dojazdów do pracy z zakwaterowania;
- opieka polskiego Project Managera.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. e-commerce Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544