Operator CNC
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Job4you
1. 3. 2024

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Kierownika Obsługi Maszyn CNC - Giętarki. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do technologii CNC, posługujesz się językiem angielskim lub włoskim na poziomie komunikatywnym, zapraszamy do aplikowania.
OBOWIĄZKI :
- Zarządzanie i nadzór nad procesem produkcyjnym na maszynach CNC - giętarkach.
- Optymalizacja ustawień maszyn w celu osiągnięcia najwyższej wydajności i jakości produkcji.
- Planowanie i koordynacja pracy zespołu
- Raportowanie wyników produkcji
- Kontakt z zarządem zakładu
WYMAGANIA:
- J. angielski lub j. włoski -umożliwiający skuteczną komunikację z zespołem
- Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn CNC
- Umiejętność zarządzania zespołem
OFERUJEMY :
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie na spotkaniu
- Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv lub o kontakt tel. 507766810

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075