Operator CNC
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
NORLYS S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC;
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu;
  • wykonywanie pomiarów warsztatowych;
  • wypełnianie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe;
  • dobra organizacja pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy trzyzmianowej;
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie;
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych;
  • Stabilne warunki pracy;
  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie na święta
W treści CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Praca Nowy Sącz
  • Operator Nowy Sącz
  • Operator maszyn Nowy Sącz
  • Operator koparki Nowy Sącz
  • Operator wózków widłowych Nowy Sącz
  • Operator maszyn budowlanych Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157