Operator CNC
  • Kocmyrzów-Luborzyca
Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów-Luborzyca, Małopolskie, Polska
Strategie Personalne
14. 9. 2024

Poszukujemy Operatora CNC dla naszego Partnera, firmy specjalizującej się w produkcji mebli, projektowaniu, wykańczaniu i aranżacji wnętrz domów premium, mieszkań, przestrzeni komercyjnych oraz biznesowych.
Miejsce pracy: Dojazdów
Opis stanowiska: Chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej branży meblarskiej? Dołącz do naszego zespołu jako Operator CNC! Szukamy osoby, która z precyzją i zaangażowaniem będzie obsługiwać nasze nowoczesne maszyny, dbając o najwyższą jakość produkowanych mebli.
Twoje zadania:
Obsługa maszyn CNC do produkcji elementów meblowych.
Programowanie i konfiguracja maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną.
Kontrola jakości wykonywanych elementów.
Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.
Oczekujemy:
Doświadczenia w pracy na stanowisku Operatora CNC.
Umiejętności czytania rysunków technicznych.
Precyzji, dokładności i samodzielności w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym zakładzie.

  • Praca Kocmyrzów-Luborzyca
  • Operator Kocmyrzów-Luborzyca
  • Operator maszyn Kocmyrzów-Luborzyca
  • Kocmyrzów-Luborzyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567