Operator CNC
  • Kąty wrocławskie
operator CNC
Kąty Wrocławskie, Kąty wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Masz doświadczenie jako Operator CNC? Świetnie się składa czekamy właśnie na Ciebie!

Wynagrodzenie od 6000 zł brutto na start + dodatki za dojazdy!

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie - tylko 15 minut od granicy Wrocławia (konieczny własny dojazd)

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończonego kursu operatora CNC
  • oczekujemy gotowości do dojazdów do Kątów Wrocławskich we własnym zakresie - comiesięczny dodatek paliwowy
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe5300 zł brutto
  • po 3 miesiącach5500 zł brutto
  • premia do 1200 zł brutto!
  • dodatek za dojazdy 300-1240 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku ->wolne weekendy
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma językowa, wczasy pod gruszą, bony na święta, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • obsługa maszyn CNC
  • kontrola wytwarzanych detali

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Operator Kąty Wrocławskie
  • Operator maszyn Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584